Ćwicz łokcie! - film

Ćwicz łokcie!

4aktywni we współpracy z trenerką fitness Paulą Piotrzkowską pokazują, jak dbać o stawy łokciowe. Ćwiczenia zaprezentowane w filmiku pozwolą skutecznie złagodzić ból spowodowany np. zbyt długą pracą przy komputerze.
Wystarczy wykonywać je po kilka minut dziennie np. w domu czy w pracy, by szybko poczuć ulgę i zwiększyć ruchomość przeciążonych stawów. Zachęcamy więc do obejrzenia wideo z zestawem ćwiczeń przygotowanym przez specjalistkę na tzw. łokieć tenisisty, czyli najczęstsze dolegliwości w obrębie stawu łokciowego.

Sprawne barki - film

Sprawne barki

4Aktywni przy współpracy z trenerką Kasią Bigos – instruktorką fitness i autorką bloga Fitness w wielkim mieście podpowiadają, jak wzmocnić kondycję stawów. Chcesz, by stawy pozostały w formie przez wiele lat, a może zastanawiasz się, jak zwiększyć ich ruchomość? Pamiętaj o gimnastyce. Jeśli codziennie zafundujesz im odrobinę ruchu możesz mieć pewność, że nie zawiodą Cię jeszcze prze ładnych kilkadziesiąt lat!

Codziennie FIT - film

Codziennie FIT

4aktywni we współpracy z blogerką i trenerką Martą Henning z bloga Codziennie Fit przygotowali krótki poradnik o tym, jak wzmocnić kondycję stawów kolanowych. Dzięki pełnemu zestawowi ćwiczeń przygotowanych z myślą o wszystkich miłośnikach fitnessu, już dziś możemy uchronić tę kontuzjogenną część ciała przed niechcianymi urazami. Postawcie więc na mądry ruch i trzymajcie się porad trenerki!

Zdrowe stawy biegacza - film

Zdrowe stawy biegacza

4aktywni we współpracy z blogerem i trenerem biegania Mateuszem Jasińskim pokazują, jak dbać o stawy skokowe, jeśli biegamy. Dzięki pełnemu zestawowi ćwiczeń dla miłośników biegania, możemy zadbać o aspekt mobilności naszego ciała, odżywić je w wartościowy ruch i uchronić nasze stawy przed urazami. Bo jak biegać, to zawsze z głową!

Elastyczne i zdrowe biodra - film

Elastyczne i zdrowe biodra

4Aktywni przy współpracy z trenerką Olą Żelazo prezentują ćwiczenia przeznaczone dla każdego, kto chce zwiększyć elastyczność bioder i w ten sposób zapewnić im sprawność. Dbaj o swoje stawy każdego dnia!