Biodra to punkty szczególnie narażone na urazy i schorzenia, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie w codziennym życiu. Problemy ze stawami biodrowymi mogą dopaść każdego. Szczególnie narażone są na nie osoby po trzydziestym roku życia, których organizm nie produkuje już kolagenu, ale także osoby aktywne fizycznie i potrzebujące odpowiedniej suplementacji.

Codziennie FIT - film

Codziennie FIT

4aktywni we współpracy z blogerką i trenerką Martą Henning z bloga Codziennie Fit przygotowali krótki poradnik o tym, jak wzmocnić kondycję stawów kolanowych. Dzięki pełnemu zestawowi ćwiczeń przygotowanych z myślą o wszystkich miłośnikach fitnessu, już dziś możemy uchronić tę kontuzjogenną część ciała przed niechcianymi urazami. Postawcie więc na mądry ruch i trzymajcie się porad trenerki!

Zdrowe stawy biegacza - film

Zdrowe stawy biegacza

4aktywni we współpracy z blogerem i trenerem biegania Mateuszem Jasińskim pokazują, jak dbać o stawy skokowe, jeśli biegamy. Dzięki pełnemu zestawowi ćwiczeń dla miłośników biegania, możemy zadbać o aspekt mobilności naszego ciała, odżywić je w wartościowy ruch i uchronić nasze stawy przed urazami. Bo jak biegać, to zawsze z głową!

Elastyczne i zdrowe biodra - film

Elastyczne i zdrowe biodra

4Aktywni przy współpracy z trenerką Olą Żelazo prezentują ćwiczenia przeznaczone dla każdego, kto chce zwiększyć elastyczność bioder i w ten sposób zapewnić im sprawność. Dbaj o swoje stawy każdego dnia!